Жито Интеграл Пекара ви подарува 10пакет производи од обемниот асортиман

Жито Интеграл Пекара ви подарува 10пакет производи од обемниот асортиман

 

Од вредните раце на нашите вработени со 20години традиција, секогаш свежо и вкусно на вашата трпеза 
Пакетот кој го подарува Жито Интеграл Пекара ги содржи следните производи:

1. Пченкарен интегрален леб
2.Интегрален ржан
3.Обичен со фолија
4.Милки микс
5.Аурора благо пециво
6.Диетален леб
7.Сечен бел леб
8.Фити леб
9.Лиснат кроасан со крем
10.Чијабата
11.Пециварска погача


Наградната игра трае до 09/03/2017 до 21 часот. Имињата на 10те добитници ќе бидат објавени веднаш по завршувањето на наградната игра и ќе бидат контактирани за достава до вашиот дом.

Еден коментар

  • by Biljana, post on | Reply

    najdobri,sekogas pred site so svoite proizvodi 🙂

Оставете коментар

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.