Сладок појадок со производите на “Жито Интеграл Пекара”

Сладок појадок со производите на “Жито Интеграл Пекара”

Секогаш свеж и вкусен појадок со нашите производи. Со сладок крем, јаткасти плодови и банана почнете го утрото и имајте убав остаток од денот…

Оставете коментар

Вашата емаил адреса нема да биде објавена.